Targi TSW 2022 okiem Termosadu

TSW 2022 – Podsumowanie Targów w Nadarzynie 

12 i 13 stycznia odbyły się targi sadownictwa i warzywnictwa, na których nie mogło zabraknąć firmy Termosad ze swoją najnowszą ofertą. To dwudniowe wydarzenie było świetną okazją, aby poznać właścicieli, a także sprawdzić na żywo jak wyglądają oferowane przez nich produkty. Ponadto, każdy zainteresowany mógł zadać pytania i dowiedzieć się nieco więcej o szczegółach pracy piecyków sadowniczych.

Zainteresowanie oferowanymi przez nas produktami było bardzo duże. Pomimo restrykcji i ograniczeń spowodowanych pandemią, mieliśmy bardzo dużo gości, którzy chcąc dowiedzieć się więcej o parametrach i detalach urządzenia nie omieszkali zadawać wiele pytań. Jakie natomiast wnioski wyciągnęliśmy z targów?

Przede wszystkim klienci docenili różnorodność produktów

Zapoznając się z potrzebami wielu sadowników jakiś czas temu postanowiliśmy wprowadzić szereg różnych wariantów kominków. W ten sposób przygotowaliśmy się na zaspokojenie potrzeb każdego producenta owoców i warzyw.

Na uwadze mieliśmy zarówno planowany budżet klienta, jak i szereg innych czynników. Ważną rolę odegrały w tym oczekiwany czas palenia, jakość wykonania czy też stabilność sprzętu bądź jego ochrona przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. 

Pamiętając o tych wszystkich czynnikach, zaproponowaliśmy bardzo tanią propozycję wykonaną z blachy czarnej, czy też nieco trwalszą i estetyczniej wyglądającą blachę nierdzewną. Jeśli zależy nam jednak na najlepszym stosunku jakości i trwałości do ceny, to popularnie zwana „Kwasówka”, czyli kominek wykonany z blachy kwasoodpornej będzie idealny.

Wielu klientom z zagranicy spodobała się propozycja najdroższa, mianowicie blacha żaroodporna. Zwrócili oni uwagę na najwyższej jakości blachę i co za tym idzie wieloletnie użytkowanie kominka.

Prostota obsługi i komfort użytkowania też był dużym zaskoczeniem dla odwiedzających

Niejeden zainteresowany naszymi produktami zwrócił też uwagę na prostotę rozwiązania. Łatwy transport, szybkie rozmieszczenie i banalnie prosty załadunek czy też rozpalenie piecyka. Te wszystkie kwestie sprawiają, że mamy do czynienia z bardzo prostym w obsłudze urządzeniem, które przed przymrozkiem nie sprawi kłopotów, nie będzie wadliwe czy też nie sprowadzi na nas problemów związanych z awaryjnością. 

Na powyższe atrybuty wpływa kilka czynników. Przede wszystkim koledzy po fachu zwrócili uwagę na uchwyty do przenoszenia, dzięki którym o wiele prościej jest rozstawić piecyki – nawet po załadowaniu. Z całą pewnością dodatkowym atutem jest też zastosowanie daszków. Jest to, co prawda, opcja dodatkowa, aczkolwiek może nam wydłużyć już i tak bardzo długi czas palenia o kolejną godzinę. 

Nawiązanie współpracy z klientami zagranicznymi i lokalnymi

Pozytywnym efektem uczestnictwa w targach było nawiązanie współpracy z kilkoma firmami zagranicznymi. Byliśmy również mile zaskoczeni zwiększającym się zainteresowaniem polskich producentów naszym produktem.

Rok 2022 rozpoczynamy zatem od udanej prezentacji naszych produktów i usług, w których wliczamy także możliwość wyposażenia zainteresowanych sadowników w brykiet torfowy. Jest to materiał niezbędny do uzyskania deklarowanego czasu palenia.

Bardzo dobre przyjęcie przez odwiedzających kominków Termosadu to tylko potwierdzenie rosnącej popularności tego produktu do obrony przed przymrozkami, które wykorzystywane są zarówno w Polsce, jak i za granicą. 

Spodobał Ci się ten wpis? Udostępnij go

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp